Gotowanie z COFU to sama przyjemność.

Wszystko czego potrzebujesz aby ugotować wyśmienity obiad lub kolację dostarczymy do Twojego domu.

Nasz Zespół tworzą pasjonaci doskonałego i zdrowego jedzenia! Nasze receptury są przygotowywane przez uzdolnionego szefa kuchni z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, które zdobywał w renomowanych restauracjach w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Jego specjalizacją są kuchnie świata.

Każda z receptur jest edytowana przez dział redakcyjny i przekładana na prostą i zrozumiałą instrukcję wykonania. Wszystkie dania, które oferujemy w menu zostały ugotowane przez amatorów gotowania – naszych testerów, po to aby każdy nasz Klient bez żadnych problemów ugotował je w swoim domu bez profesjonalnych gastronomicznych urządzeń.

Nad walorami odżywczymi naszych dań i kontrolą alergenów czuwa nasz dyplomowany doświadczony dietetyk.

Selekcjonujemy produkty, kierując się ich jak najwyższą jakością i świeżością, ponieważ ma to ogromny wpływ na smak dań i nasze zdrowie. 

Nasza oferta

Wybieracie rodzaj BOXa i dodajecie do niego dania, na które macie największą ochotę – zamawiacie, a BOX z przepisami oraz odmierzonymi składnikami dostarczamy prosto do Waszego domu.

Możesz zamówić jeden BOX lub więcej tak jak potrzebujesz

Wybierz BOX na wyjątkową okazję

Zamawiacie dania z aktualnego menu na wybrany dzień tygodnia. Do wyboru 1, 2 lub 3 dania.

Zmień gotowanie i jedzenie na jeszcze lepsze

Gotuj i jedz pyszne, zdrowe i świeże dania na codzień. Raz spróbujesz i nie będziecie mogli doczekać się kolejnego BOXa.

Wypróbuj jakość naszej oferty odbierz kupon na dowolny BOX o wartości 15zł

Odbieram Kupon

Dlaczego jeszcze warto z nami gotować?

Będziecie jeść dużo warzyw

W naszym MENU znajdują się dania z dużą ilością różnorodnych warzyw. Przygotowaliśmy wiele dań wegetariańskich, wegańskich i bezglutenowych. Nasze MENU często się zmienia, ponieważ staramy się wykorzystywać jak najwięcej świeżych produktów sezonowych dostarczanych przez lokalnych producentów.

Różnorodnie i wygodnie

Koniec z rutyną i brakiem składników na danie, które chcielibyście zjeść.  W naszej ofercie jest bogaty wybór dań, co pozwoli Wam w każdym tygodniu gotować i jeść coś nowego.

Zero Waste

Czy wiecie, że w Polsce rocznie marnujemy ok 250 kg jedzenia w przeliczeniu na jedną osobę? To piąte miejsce w Europie na tej niechlubnej liście. Wierzymy, że wielkie zmiany mogą przyjść małymi krokami. A my idziemy w dobrą stronę! Otrzymacie tyle produktów, ile potrzeba do przygotowania dania, bez zapasów zalegających w lodówce. Wasz kosz na śmieci nie zapełni się tak szybko. 

Dokładamy wszelkich starań, aby przy pakowaniu Waszego BOXa minimalizować ilość użytych opakowań. Jeśli jest to tylko możliwe to zawsze wybieramy materialy recyklingowane. Chętnie odbierzemy od Was także kartonowy BOX Cofu i wkłady chłodzące, które wykorzystamy ponownie.

Nie wyrzucajmy jedzenia, oszczędzajmy materiały, dbajmy o klimat i środowisko!

Zdrowo

Na Waszych talerzach znajdziecie tylko to, co jest dla Was zdrowe i bezpieczne. Bez niespodzianek! Oprócz łatwości i wygody macie pełną kontrolę nad procesem przygotowania potrawy. Już na etapie wyboru dań możecie zobaczyć z jakich skłaników się składa, otrzymacie też informacje o alergenach i potrzebnych sprzętach kuchennych. Możecie także dobrać danie, które jest dla Was najlepsze pod kątem dietetycznym.

Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje o naszych produktach!

To jest pyszne

Każde danie z MENU zostało ugotowane przez kucharzy, przez nas i naszych testerów po to abyście otrzymali przepis, który Wam się uda i aby danie było wyśmienite.

Jecie smacznie i wykwintnie

Dajemy Wam przepisy profesjonalistów-szefów kuchni, tworzących i gotujących dania dla cenionych restauracji.

To jest proste

Nasze przepisy i załączona instrukcja poprowadzą Was krok po kroku do celu. Bez stresu. Wszystkie składniki są już zważone i poporcjowane. Nie oznacza to jednak braku swobody, bo każde danie możecie doprawiać według własnego gustu.

Czas jest bardzo cenny

Koniec z zastanawianiem się co ugotować i sprzątaniem bałaganu po gotowaniu! Darujmy sobie szukanie przepisów w internecie, jeżdżenie po sklepach, błądzenie po sklepowych alejkach, tłumy ludzi, kolejki i szukanie miejsc parkingowych. Dzięki Cofu będziecie mieli więcej czasu dla siebie!

bezpieczenstwo

Bezpiecznie

Produkty i BOXy pakujemy z zachowaniem procedur bezpieczeństwa, zatwierdzonych przez Państwową Inspekcję Sanitarną.

Spędzicie radosne chwile

Gotowanie to sama radość! A my postaramy się, aby ograniczyć wszelkie związane z tym niedogodności – robienie zakupów, szukanie przepisów w Internecie czy w książce kucharskiej. Gotowanie może być zabawą, w którą włączy się cała rodzina.

Nasi dostawcy