REGULAMIN PROMOCJI-Darmowa SHAKSHUKA

Organizator promocji

Organizatorem promocji jest firma Jesz Lepiej Sp z o.o., wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000790147, NIP: 7010929675, REGON: 38358765200000, poczta elektroniczna: info@cofu.pl, telefon: +48 732 577 578. Niniejszy regulamin określa szczegółowe warunki promocji. Organizator jest właścicielem sklepu internetowego dostępnego pod adresem www.cofu.pl.

Sklep internetowy/Sklep  – promocja dotyczy oferty produktów dostępnych pod adresem sklepu internetowego https://www.cofu.pl


I. Adresaci promocji

  1. Z promocji może skorzystać każda osoba fizyczna, która w okresie trwania promocji dokona zakupu dowolnego produktu-BOXa na stronie sklepu internetowego www.cofu.pl

II. Warunki szczegółowe

  1. W ramach promocji do każdego zamówionego i opłaconego BOXa z 3 daniami klient otrzyma w prezencie składniki i przepis do ugotowania dania SHAKSHUKA.
  2. Dostawa składników i przepisu na SHAKSHUKĘ odbędzie się w tym samym czasie co dostawa promocyjnego zamówienia, nie ma możliwości zmiany terminu dostawy SHAKSHUKI.
  3. Aby skorzystać z promocji i otrzymać prezent wymieniony w pkt II p.pkt. 1 klient zobowiązany jest wpisać treść SHAKSHUKA w pole uwagi do zamówienia podczas składania zamówienia znajdującym się na podstronie https://cofu.pl/zamowienie/ oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowej poprzez pocztę elektroniczną (zapisanie do newslettera).
  4. Z promocji może skorzystać każdy unikalny klient jeden raz (tzn nie może się powtórzyć żadne z informacji określających zamówienie unikalnego klienta tj.: dane adresowe do dostawy, numer telefonu, adres e-mail.
  5. Promocja trwa od 19.03.2021 do odwołania.
  6. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami w szczególności z kuponami promocyjnymi oraz z zamówieniem produktu BOX testowy