fbpx

2-gie życie kartonowego BOXa Cofu.

box

Dokładamy wszelkich starań, aby używać tylko niezbędnych opakowań, nadających się do ponownego wykorzystania lub łatwego przetworzenia. Nasze dostawy realizujemy w kartonowych BOXach Cofu, które są w 100% recyklingowalne. Jednak zanim BOXy trafią do kontenerów na papier i tekturę możemy je ponownie wykorzystać.

Oddaj nam BOXa podczas naszej kolejnej dostawy

Nie masz pomysłu co z nim zrobić, a karton jest niezniszczony? Nie wyrzucaj pudła do kontenera, odbierzemy go od Ciebie przy okazji kolejnej dostawy.

Drugie życie BOXA Cofu w naszym domu

2-gie życie kartonowego boxa

Garaż, domek dla pluszaków, pomysły na wykorzystanie kartonowego opakowania składników do naszych dań w pokoju naszych pociech ogranicza tylko wybraźnia.

Domek dla kota

Każdy koci właściciel dobrze wie, że koty uwielbiają chować się w pudełkach i innych ciasnych, czy ciemnych miejscach, ponieważ czują się bezpieczniej. Nie wyrzucaj pudła, zrób z niego kocią kryjówkę.

Pudło różności

Nasze kartony są wykonane z solidnej, wytrzymałej tektury. Możecie z powodzeniem wykorzystać je do przechowania swoich rzeczy. Produkty spożywcze, odzież, dokumenty, narzędzia, co tylko Wam przyjdzie do głowy.

Kosz na makulaturę

Nie wyrzucaj pustego pudła Cofu, zrób z niego kosz na suche śmieci takie jak papier, plastik, butelki.

Szukasz więcej inspiracji? Spodobał nam się ten wpis.

Dbajmy wspólnie o środowisko!

Zapraszamy do sprawdzenia naszego aktualnego Menu.